Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.
       

INFO K NÁKUPU » DOPRAVA - ceník a info
Ceník dopravy

Zboží zasíláme přepravní společností PPL

V den odeslání zásilky posíláme zákazníkovi zprávu na e-mail, který uvedl v objednávce, že zásilku předáváme přepravci.

Zároveň obdrží na e-mail zprávu i od přepravce, která mimo jiné obsahuje odkaz na sledování pohybu zásilky.

Zákazník může zdarma změnit instrukce k doručení (adresu, datum, osobu příjemce, večerní doručení) prostřednictvím www.pplbalik.cz nebo prostřednictvím zákaznického servisu.

V den rozvozu zásilky je zákazník kontaktován přepravcem obvykle prostřednictvím SMS s informací o přibližném čase doručení v rozmezí 2 hodin (např. 13-15:00).

Pokud není zákazník na uvedené adrese zastižen, je o tom následně informován e-mailem nebo SMS a zásilka je automaticky znovu doručována následující pracovní den.

Jestliže doručení není úspěšné ani v případě druhého pokusu, je zásilka uložena na příslušném depu po dobu 7 dní. Pro sjednání třetího doručovacího pokusu je nutné, aby zákazník sám kontaktovat PPL a domluvil si termín doručení.

Doručení zásilek probíhá standardně v pracovních dnech od 8:00 do 18:00. Cestu zásilky je možné sledovat na internetu na webové stránce www.ppl.cz.

Při převzetí zásilky zkontrolujte neporušenost obalu. Převzetím zásilky stvrzujete, že jste zásilku převzali bez zjevných závad. Pokud je obal poškozený, sdělte to přímo řidiči a nechte zadokumentovat. Pokud zjistíte, že obsah zásilky je poškozený až po jejím převzetí a rozbalení, informujte přepravce a prodejce do 3 pracovních dnů. Doporučujeme pořídit fotodokumentaci stavu zásilky bezprostředně po rozbalení a se zásilkou dále NEMANIPULOVAT a nic nevyhazovat (obaly, ochranné fólie se štítky a podobně).

 

Ceník přepravného

Zboží z internetového obchodu zasíláme pouze v rámci České republiky.

DOBÍRKU LZE ŘIDIČI PLATIT POUZE V HOTOVOSTI, platbu kartou nenabízíme vzhledem k vysokým poplatkům, které nám následně banka za převod účtuje.

Zařazení zboží do přepravní kategorie - cena dopravného za objednané zboží

U každého zboží (mimo drobností jako jsou malé náhradní díly a zboží vážící "pár gramů", které spadá do kategorie do 3 kg) je v e-shopu na konci popisu uvedena přepravní kategorie, podle které je účtováno přepravné za 1 kus.

Dopravné za celou objednávku je vidět v košíku. Aby bylo možné objednávku dokončit, je nutné způsob dopravy "zaškrtnout" a také "zaškrtnout" požadovaný způsob platby.

Pokud tarif přepravného uvedený v objednávce nebude odpovídat skutečnosti (např. nelze zboží zabalit do jednoho balíku nebo lze místo paletové přepravy použít levnější balíkovou), budeme zákazníka konaktovat.


BALÍKOVÁ PŘEPRAVA Cena za dopravu Cena za dobírku
bez DPH s DPH bez DPH s DPH
kategorie do 3 kg
124 Kč
150 Kč
25 Kč 30 Kč
kategorie do 12 kg 149 Kč
180 Kč 25 Kč 30 Kč
kategorie do 26 kg 174 Kč
210 Kč 25 Kč 30 Kč
kategorie do 46 kg 223 Kč
270 Kč 25 Kč 30 Kč
velké vodárny (do 50l)
273 Kč
330 Kč 25 Kč 30 Kč

Jako "velké vodárny (do 50l)" jsou přepravovány domácí vodárny s tlakovou nádobou 24 - 50 litrů. Vetší vodárny s tlakovou nádobou 60 - 100 litrů musejí být vzhledem k velikosti zasílány paletovou přepravou - kategorie A.

Paletovou přepravou musejí být zasílány i mnohé velké tlakové nádoby (200 litrů apod.) i když váží do 50 kg, protože nesplňují podmínky balíkové přepravy z důvodu velkých rozměrů.

PALETOVÁ PŘEPRAVA Cena za dopravu Cena za dobírku
bez DPH s DPH bez DPH s DPH
kategorie A
653 Kč
790 Kč
41 Kč 50 Kč
kategorie B 744 Kč
900 Kč 41 Kč 50 Kč
kategorie C 909 Kč
1 100 Kč 41 Kč 50 Kč
kategorie D 1 124 Kč
1 360 Kč 41 Kč 50 Kč
kategorie E
1 273 Kč
1 540 Kč 41 Kč 50 Kč
kategorie F
1 380 Kč
1 670 Kč 41 Kč 50 Kč

 

 

Veškeré doklady k zásilce (fakturu, návod k obsluze či záruční list - jsou-li součástí výrobku) najdete v modré obálce nalepené na balíku.